O nas

Nasza szkoła rodzenia to placówka, która powstała z myślą o jak najlepszym przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej – najważniejszej! – roli w swoim życiu. Od wielu lat towarzyszyłyśmy przyszłym mamom, dzięki czemu na wielu płaszczyznach mogłyśmy zaobserwować problemy, z jakimi się mierzą, słuchać ich obaw i wątpliwości. Dodatkowo część z naszych specjalistek to również młode mamy, więc mogłyśmy przekonać się o wszystkim na własnej skórze!

Bycie z przyszłymi rodzicami w tak ważnym czasie sprawia nam mnóstwo satysfakcji, stale dodaje motywacji i chęci do rozwoju. Nasz zawód nie skupia się tylko na udzielaniu surowych porad; jesteśmy aktywnymi uczestniczkami przez cały okres ciąży i towarzyszkami przyszłych mam.

Każda mama i każde dziecko są zupełnie inne, stąd pomimo naszego ogromnego doświadczenia nie traktujemy żadnej ciąży mechanicznie – u nas nie doświadczysz „znieczulicy” ani „wypalenia”. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście i każdy przyszły rodzic może liczyć na nasze bezgraniczne wsparcie.

Zaufanie, którym zostajemy obdarzone, jest powodem do dumy – dlatego Wasze bezpieczeństwo i komfort jest dla nas absolutnym priorytetem.

Nasza misja

szkoła rodzenia hebama
Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zapisz się do naszej szkoły i dołącz do świadomych przyszłych rodziców – przygotuj się jak najlepiej na nowe doświadczenia pod okiem profesjonalnych specjalistek, dla których Twoje bezpieczeństwo i zdrowie będzie najważniejsze.

Poznajmy się

Małgorzata Bednarczuk

Małgorzata Bednarczuk

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny i jestem w trakcie specjalizacji ginekologiczno – położniczej. Pracuję na sali porodowej i w gabinecie ginekologicznym. Wierzę, że świadomość kobiety ma wpływ na dobre przejście przez poród, dlatego tak istotny jest dla mnie jej komfort – praca z osobami w ciąży daje mi niesamowicie wiele satysfakcji. Skupiam się na byciu towarzyszką kobiety, starając się na bieżąco rozwiewać wątpliwości, by jak najlepiej przygotować ją do tej rozpoczynającej się, fascynującej przygody – rodzicielstwa.

Katarzyna Gwóźdź

Katarzyna Gwóźdź

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – posiadam tytuł magistra położnictwa oraz specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno -położniczego. Wiem, że kluczem do dobrego samopoczucia kobiety w ciąży jest zapewnienie jej poczucia bezpieczeństwa. Staram się budować oparte na zaufaniu relacje z przyszłymi mamami, dzięki czemu mają pewność, że mogą polegać na mojej wiedzy. Od niedawna również jestem mamą, stąd lata nauki łączę również z własnym, bezcennym doświadczeniem – zarówno zawodowym, jak i prywatnym